Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

İstek üzerİne yenİden! 5 alışverİşe toplamda 100 TL Chİppİn.

Kampanya 1 - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri ödemelerde anında 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 5 defa faydalanabilecek ve toplamda 100 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Örnek; aynı gün 2 farklı 100 TL ve üzeri ödemeden 1 defa 20 TL, 2 farklı günde yapılan 100 TL ve üzeri ödemeden ise 2 defa 20 TL Chippin kazanılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanyaya katılım ilk 15.000 kullanım ile sınırlıdır. Kampanya, katılım sınırı olan 15.000 kullanıma ulaşıldığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Kampanya tüm CarrefourSA ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılan alışverişlerde, hızlı kasalarda ve Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Toplam: 20 TL
  • Son Katılım Tarihi: 31.08.2019
  • Geçerli Noktalar: