Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
100. Yıl Kampanyası; Arçelİk Mİnİ Telve Türk Kahvesİ Makİnesİ hedİye!

Seçili Beyaz Eşya, Ankastre Set veya Televizyon alışverişinde Arçelik Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi hediye! Üstelik Arçelik'te Her Ödemende %3, 12.000 TL ve Üzeri Ödemende Toplam 500 TL Chippin Kazan!

Kampanya 1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, solo fırın, ankastre fırın-ocak-davlumbazlı setler, 50" ve üzeri TV ürünlerinde geçerlidir.

Tezgah seviyesi buzdolapları, aspiratörlü setler ve 24-32-40-43" TV'ler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde Arçelik'te Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 12.000 TL ve üzeri ödemelerde 140 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Arçelik ve Beko kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir, her ödemede %3'e ek en fazla 140 TL değerinde Chippin kazanabilir.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kullanıcının Arçelik alışverişine ilişkin faturasındaki isim ile Chippin kullanıcısının aynı kişi olması gerekmektedir. Chippin üyeliğinin bireysel alışverişler için kullanıldığını teyit amacıyla kullanıcıdan alışverişe ilişkin fatura ibrazı isteyebilecektir.

Kullanıcılar bir takvim yılı içerisinde Arçelik ve Beko'da yapacakları ödemelerde toplamda 1.000 TL'ye kadar Chippin kazanacaklardır. Bu şekilde belirlenen faydanın aşılması durumunda kullanıcıdan işleme dair fatura ibrazı isteyerek işlemin kullanıcıya ait olduğunu kontrol edebilecektir. Faturanın ibrazı üzerine Şirket belirlenmiş olan sınırın üzerinde Chippin kazandırma konusunda karar verecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: