Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Chİppİn Noktasında Çevİr Kazan'ı Çevİr 50 TL'ye Kadar Chİppİn kazan!

Chippin kazanım kampanyası Çevir Kazan aktivitesinin yapıldığı tarihte, sadece Çevir Kazan standının kurulu olduğu Chippin noktalarında geçerlidir.

Kampanya döneminde Chippin noktasında yer alan Çevir Kazan oyununu çeviren kullanıcı Çevir Kazan oyununda yer alan ibrenin durduğu dilimde yazan tutar kadar Chippin kazanır. Çevir Kazan'da 20 TL, 30 TL, 40 TL ve 50 TL değerlerinde toplam 20 dilimden oluşan Chippin puan hediyeleri yer almaktadır. Çevir Kazan'ı her kullanıcı sadece bir (1) defa çevirebilir.

Çevir Kazan oyunu ilgili Chippin noktasında fiziki bir şekilde oynandıktan sonra ibrenin ilk denk geldiği dilimde yazan tutar kadar Chippin puan kazanabilir.

Chippin puanı kazanmak ve harcayabilmek için Chippin uygulmasına üye olunmalıdır. Oyun bitiminde ibrede çıkan Chippin tutarına denk gelen ve kişiye özel olan kodu oyunun yönetiminden görevli Chippin görevlisi kullanıcıya iletir

Kullanıcı ilgili kodu Chippin uygulaması içerisinden "Kupon Kodu Gir" alanına girmelidir. Kod girildiği anda dilimde çıkan tutar kadar Chippin puan anında yüklenecektir ve harcanabilecektir.

Kazanılan Chippinler herhangi bir Chippin noktasında harcanabilecektir. Kullanılmayan Chippinler kazanıldıktan ilk 24 saat sonra silinecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartı uygulamaya eklenmelidir.

Chippin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.