Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Beko'da 500 TL Chİppİn'e ek World Mobİl'e özel 150 TL Worldpuan kazan

Kampanya 09 Mart - 09 Nisan 2023 tarihleri arasında Beko'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

09 Mart - 09 Nisan 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan World Üye İşyeri ve Chippin Üye İşyeri olan Beko mağazalarından Chippin'e ekli olan Yapı Kredi Bireysel Worldcard ile tek seferde yapılan 12.000 TL ve üzeri işlemlerde 150 TL değerinde Worldpuan ve Chippin ile her ödemede %3'e ek tek seferde yapılan 12.000 TL ve üzeri alışverişe 140 TL toplamda 500 TL Chippin kazanılabilecektir.

Kampanya döneminde Beko'da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 12.000 TL ve üzeri ödemelerde 140 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Chippin kazanımları Chippin'e ekli her banka kartı ile yapılan ödemelerden kazanılabilecektir.

Chippin uygulamasına ekli olan Yapı Kredi Bireysel Worldcard ile tek seferde yapılan 12.000 TL ve üzeri işlemlerde Chippin kazanımlarına ek olarak 150 TL değerinde Worldpuan kazanılabilecektir.

Bir kişi kampanya boyunca en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilmektedir. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılması gerekmektedir. Katılım yapmayan müşteri işlemini tamamlasa bile Worldpuan kazanamayacaktır. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerinde ödemenin Chippin ile yapılması gerekmektedir. Kampanya sadece Chippin ile ödemelerde geçerlidir.

Worldpuanlar 17 Nisan 2023 tarihinde yüklenecektir. Worldpuanların son kullanım tarihi 17 Mayıs 2023 olup, kullanılmayan Worldpuanlar 18 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir. Peşin ve taksitli işlemler dahildir.

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard'lar, Albaraka Worldcard'lar, Anadolubank Worldcard'lar , Yapı Kredi World Business Worldcard ve Banka kartları dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Worldpuan kampanyasından hak kazanılması için World Mobil uygulamasındaki kampanyadan "Hemen Katıl" butonuna tıklandıktan sonra ödeme Chippin'e ekli World özellikli Yapı Kredi kredi kartı ile yapılmalıdır. Kampanyadan Worldpuan kazanmak için https://yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard'a başvurabilir ve hızlıca kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kullanıcının Beko alışverişine ilişkin faturasındaki isim ile Chippin kullanıcısının aynı kişi olması gerekmektedir. Chippin üyeliğinin bireysel alışverişler için kullanıldığını teyit amacıyla kullanıcıdan alışverişe ilişkin fatura ibrazı isteyebilecektir.

Kullanıcılar bir takvim yılı içerisinde Arçelik ve Beko'da yapacakları ödemelerde toplamda 1.000 TL'ye kadar Chippin kazanacaklardır. Bu şekilde belirlenen faydanın aşılması durumunda kullanıcıdan işleme dair fatura ibrazı isteyerek işlemin kullanıcıya ait olduğunu kontrol edebilecektir. Faturanın ibrazı üzerine Şirket belirlenmiş olan sınırın üzerinde Chippin kazandırma konusunda karar verecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin, Beko ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: