Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
CarrefourSA'da harcayın, toplamda 60 TL Chİppİn ve 100 TL CarrefourSA puan kazanın!

Kampanya 09 - 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinde ve www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.
Kampanya döneminde CarrefourSA marketlerinden veya www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile farklı günlerde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri ödemelerde anında 10 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.
Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanyadan her kullanıcı CarrefourSA marketlerinden veya www.carrefoursa.com adresinden 6 farklı günde olmak şartıyla en fazla 6 defaya kadar faydalanabilecek ve en fazla 60 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.
Kampanyaya katılım ilk 20.000 faydalanma ile sınırlıdır.
**Toplamda 60 TL Chippin kazanımına ek CarrefourSA'da Bireysel CarrefourSA Kart'larıyla (Bireysel ve Mobil Kart), onay SMS'i alındıktan sonra yasaklı ürünler hariç tek seferde yapılan 500 TL veya üzeri alışverişe 50 TL, tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL puan kazanılabilecektir. Kazanılan puanlar 48 saat içerisinde alışveriş yapılan CarrefourSA Kart'a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.
09-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında, 4604'e "KAZAN" yazıp gönderilen SMS'li katılımlarda geçerli olacaktır.
**Koşullar ve detaylı bilgi için https://www.carrefoursa.com/kazan adresine bakılmalıdır.
Kampanya kapsamında CarrefourSA marketlerinden kazanılan Chippinler 24 (yirmi dört) saat sonra, www.carrefoursa.com adresinden kazanılan Chippinler ise sipariş teslimatı yapıldıktan 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.
Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.
Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisiniz.
Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: