Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Chİppİn'le Çevİr Kazan

Kampanya 03 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında güncel Chippin sürümü kullanan kullanıcılar için geçerlidir.

Çevir Kazan'a "Diğer" menüsünden ulaşabilirsin.

Her Chippin üyesi haftanın herhangi bir günü kampanyaya katılabilir ve haftada sadece 1 defa hediye kazanabilir. Kazanılan Chippinler 24 saat içinde yüklenir, kazanıldığı tarihten itibaren 2 ay boyunca kullanılabilir. Kazanılan Chippinler 2 ay içerisinde kullanılmamaları halinde silinir. Çevir Kazan'dan çıkan Sürpriz hediyelerin kullanımı ise her kampanya için detayda yazan tarih aralığı ile sınırlı olacaktır.

Hediyeler; 50 TL, 25 TL, 10 TL, 5 TL, 1 TL değerinde Chippinler ve Sürprizlerden oluşmaktadır. Güncel sürüm kullanılmaması durumunda Sürpriz yerine 0,5 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Hediyeler, her hafta kotalarla sınırlı olarak yenilenecektir ve kullanıcılara rastgele sunulacaktır.


Çevir Kazan'dan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşlara transfer edilemez. Kazanılan Chippinler, Chippin üye noktalarında ödeme yaparken kullanılabilir. Chippin ile ödeme yapılabilmesi veya Chippinlerin harcanabilmesi için öncelikle kredi kartının uygulamaya eklenmesi gerekmektedir.


Chippin kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 29.02.2020