Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Chİppİn Dükkan'dan alınacak Düşyerİ TV Üyelİk Paketlerİ %10 Chİppİn hedİyelİ

Diğer menüsünde yer alan "Chippin Dükkan" bölümünden Düşyeri TV ürünlerini görüntüleyebilir, satın alma işlemini Chippin içerisinden gerçekleştirebilirsin. Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için ödeme işleminin "Chippin Dükkan" alanından yapılması ve Chippin ile tamamlanması gerekir.

Düşyeri TV dünyanın dört bir yanında çocuklar için hazırlanmış ve Düşyeri pedagojisinden geçmiş birbirinden güzel çizgi filmler, belgeseller ve programları barındıran, Türkiye'nin ilk dijital çocuk televizyon kanalıdır.

Detaylı bilgi için: www.dusyeri.com

Kampanya 24 Ağustos - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında 1, 3 ve 12 aylık Düşyeri TV Üyelik Paketleri için Chippin içerisinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde 1, 3 ve 12 aylık Düşyeri TV Üyelik Paketleri için Chippin ile yapılan ödemelerde, ödenen tutarın %10'u değerinde Chippin kazanılacaktır. Paket detaylarına Chippin Dükkan menüsünden ulaşılabilmektedir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması yapılmadan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanya dahilinde yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.
Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Düşyeri TV kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.