Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Harem Baharat'ta %4 Chİppİn'e ek 50 TL ve üzerİne 20 TL Chİppİn kazan

Türkiye'nin en çok satılan ve bakanlık izinli malt aroma vericisi Harem Baharat ayrıca bağışıklık sistemini yükseltecek ürünler, baharatlar, doğal ürünler, kişisel bakım ürünleri çok özel fiyatlarla müşterilere sunuyor.

Harem Baharat'ta yukarıdaki "Sipariş Ver" butonuna tıklayarak paket servis ürünlerini görebilir, sipariş vermek istediğin ürünleri sepetine ekleyerek siparişini Chippin ile ödeyerek tamamlayabilirsin.

Sipariş verebileceğin teslimat noktaları ve tutarlarına aşağıdaki görsellerden detaylı bir şekilde ulaşabilirsin. Eğer teslimat noktasındaysan sipariş verme işlemini bu adımları izleyerek tamamlayabilirsin.

Kampanya 25 Mart - 24 Nisan 2021 tarihleri arasında Harem Baharat'ta Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Harem Baharat'ta Chippin ile yapılan her ödemede %4 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri ödemelerde 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Kampanya dahilinde yapılan ödemelerden kazanılan ek Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.
Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 24 (yirmi dört) saat sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Harem Baharat kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede: % 4
  • Toplam: 20 TL
  • Son Katılım Tarihi: 24.04.2021
  • Geçerli Noktalar: