Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Arçelİk'te %3'e ek World'e özel 100 TL Arçelİk Puan kazan

Kampanya 01 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Arçelik'te Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Arçelik'te her ödemede kazanılan %3 Chippin'e ek kampanya döneminde Chippin'e eklenen World kredi kartları ile yapılan 2.500 TL ve üzeri ödemelerde 100 TL değerinde YKB Arçelik Puan kazanılacaktır.

Kazanılan puan sadece Arçelik World üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Banka kartlarıyla ve Ticari-Business Worldcard'larla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Arçelik Puan kazanabilir.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi World Mobil uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Fırsatlarım" menüsünden Arçelik kampanyasına "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak katılım yapılmalıdır.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 12 Mart 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanım tarihi 22 Mart 2020'dir. Kullanılmayan Worldpuan'lar 23 Mart 2020 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya Chippin Arçelik işlemleri dahil olacaktır. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya internet üzerinden yapılan alışverişler dahil değildir.

Chippin, Arçelik, Yapı ve Kredi Bankası kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 29.02.2020
  • Geçerli Noktalar: