Yükleniyor...

Kampanya Detayları

aZall.com'da Chİppİn üyelerİne özel 150 TL Promosyon

Kampanya 01 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında Chippin'den verilen aşağıdaki link ile https://www.azall.com/campaign?key=OPuPkrr6
adresinde oluşturulan üyeliklerde geçerlidir.

Ayrıcalıklı birçok kampanya ve indirimi keşfetmek için hemen https://www.azall.com/campaign?key=OPuPkrr6 linkine tıklayarak www.azall.com/ adresinden üyeliğini oluşturabilir, 150 TL promosyon hakkını kazanabilirsin.

Linkten yapılan üyeliklerden 150 TL promosyon kazanılacak ve bu promosyon azall web sitesinden adresinden yapılan ödemelerde kullanılabilecektir.
150 TL promosyon 150 TL indirime denk gelmektedir.

www.azall.com/ adresinde promosyon tutarını, alışveriş yapılan kategoriye ve alışveriş tutarına göre sistem otomatik olarak hesaplayacaktır. 150 TL promosyonu indirim olarak tek bir seferde kullandırılabileceği gibi, birkaç alışverişe bölerek de kullandırılabilecektir. Bu indirim miktarı, yapılan alışverişin tutarına ve kategorisine göre değişkenlik gösterecektir.

İndirim miktarını görebilmek için, ürünü sepete ekleyerek, sepete gitmek yeterli olacaktır. İndirim tutarı sepete otomatik olarak yansıyacaktır.

İndirim, altın ve ziynet ürünleri haricindeki tüm kategorilerde geçerlidir.

İndirim müşteriye özel olup, sadece kazanan müşteri tarafından kullanılabilir.

Chippin ve aZall kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.