Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Dİzem'de %3 Chİppİn'e ek 100 TL ve üzerİne 100 gr zeytİnyağlı sabun hedİye

Dizem Zeytinyağları'nın Chippin uygulamasındaki kampanyasında yer alan "Sipariş Ver" butonuna tıklayarak ürünlerini görebilir, sipariş vermek istediğin ürünleri sepetine ekleyerek siparişini Chippin ile ödeyerek tamamlayabilirsin.

Firma uzun yıllardır sadece çiftçilik yaparken, 2007 yılında kendi üretim tesisini atölye ruhunu kaybetmeden teknoloji ve ziraat mühendislerinin tecrübelerini de dahil ederek zeytine olan tutkusunu en kaliteli zeytinyağını üretecek Dizem Çiftliğine dönüştürdü.

Dizem çiftliğinde zeytin ağaçları ziraat mühendisleri gözetiminde tek tek özenle yetişir. Organik tarımı bölgede başlatarak bugüne kadar 1.030.000 m2 alanı organik tarıma dahil eden Dizem, tamamı ziraat mühendislerinden oluşan organik sertifika kuruluşu ECOCERT tarafından her yıl ağaçlarını, bahçelerini, fabrikalarını, depolarını, dolum tesisi ve satış alanlarını denetlenmekte ve tüm dünyada geçerli olan organik sertifikası güncellenmektedir.

Dizem Zeytinyağları'nda Chippin ile yapılan her ödemede kazanılan %3 Chippin'e ek, 14 Mayıs - 14 Haziran 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri ödemelerde 100 gr zeytinyağlı sabun hediye edilecektir.

Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Firmanın ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye www.oliveoilorder.com adresinden ulaşılabilecektir.

Kazanılan Chippinler anında kazanılıp 1 gün (24 saat) gün sonra harcanabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Dizem Zeytinyağları kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


  • Geçerli Noktalar: