Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Koçtaş'ta her ödemede %1, 750 TL ve üzerİne 25 TL Chİppİn ve 125 TL Worldpuan hedİye

Kampanya 01 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Koçtaş mağazalarında Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında Koçtaş'ta her ödemede %1 oranında Chippin'e ek, tek seferde yapılan 350 - 749 TL arası ödemelerde 25 TL değerinde Chippin ve 50 TL Worldpuan'a ek 25 TL Worldpuan, 750 TL ve üzeri ödemelerde 25 TL değerinde Chippin ve 100 TL Worldpuan'a ek 25 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Kampanyadan hak kazanılması için World Mobil uygulamasındaki "Koçtaş mağazalarından yapacağınız 750 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL Worldpuan" ve "Chippin Koçtaş" kampanyalarına "Hemen Katıl" butonuna tıklandıktan sonra ödeme Chippin'e ekli World özellikli Yapı Kredi kredi kartı ile yapılmalıdır.

Kampanyadan ek 25 TL Worldpuan kazanılabilmesi için "Koçtaş mağazalarından yapacağınız 750 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL Worldpuan" kampanyasına da katılım yapılmalıdır.

Kampanyadan Worldpuan kazanmak için https://yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard'a başvurabilir ve hızlıca kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 defa faydalanabilir ve en fazla 100 TL Worldpuan'a ek 25 TL Worldpuan ve 25 TL Chippin kazanabilir.

Her ödemede %1 oranında Chippin faydasından her kullanıcı en fazla 10 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanyaya www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından yapılan işlemler dahil değildir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanım işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 4 Eylül 2022 tarihinde en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan'ların son kullanma tarihi 5 Ekim 2022'dir.
Kullanılmayan Worldpuan'lar 6 Ekim 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.
Kampanya dahilindeki Chippinler anında kazanılıp 35 (otuz beş) gün sonra harcanabilecektir.

Chippin, Koçtaş ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: