Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Converse'te %25 İndİrİme ek 200 TL Chİppİn!

Kampanya 6 Ocak - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında www.converse.com.tr adresinde ve Converse İzmir İstinyepark mağazasında geçerlidir.
Kampanya döneminde Converse.com.tr ve Converse İzmir İstinyepark mağazasında geçerli olan %25 indirime ek, Chippin'den alınan kod ile yapılan 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL Chippin kazanılacaktır.
Kazanılan Chippinler alışverişten sonra 5 iş günü içerisinde yüklenecek olup, yükleme tarihinden 14 gün sonra harcanabilecektir. Kazanılan Chippinler harcanabilir olduktan sonra 30 gün içinde kullanılabilecektir, harcanmayan Chippinler 30 günün sonunda silinecektir.
Alışverişin iadesi durumunda kampanyadan kazanılan Chippinler geri alınacaktır.
Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.
Kampanyadan faydalanmak için; Chippin uygulamasında Converse kampanya detayında sağ üstte yer alan "Kod Al" butonuna tıklanarak alınan kişiye özel olan kampanya kodunun Converse İzmir İstinyepark mağazasında ödeme esnasında kasiyere iletilmesi, www.converse.com.tr adresinden yapılacak alışverişlerde ise "sepet" sayfasında yer alan "İndirim Kodu" alanına girilmesi ve sepetin onaylanması yeterli olacaktır.
Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin puan harcaması yapılamayacaktır.
31 Ocak 2023'ten sonra kampanya kodu alınamayacak olup, alınan kodlar 31 Ocak 2023 23.59'a kadar kullanılabilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır. Her 1 kampanya kodu yalnızca 1 alışveriş için geçerlidir.
%25 indirim kampanyasının uygulanmasından ve detaylarından Converse sorumludur.
Chippin ve Converse kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 31.01.2023