Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarında 60 TL Chİppİn ve World Mobİl'e özel 60 TL Worldpuan hedİye

Kampanya 18 Mart - 21 Nisan tarihleri arasında geçerli olacaktır ve www.carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarından Chippin ile farklı günlerde tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri ödemelerde anında toplam 60 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyada "Hemen Katıl" butonuna tıklanarak ödeme World özellikli Yapı Kredi kredi kartı ile yapılırsa 60 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Worldpuan kampanyasından hak kazanılması için World Mobil uygulamasındaki kampanyadan "Hemen Katıl" butonuna tıklandıktan sonra ödeme Chippin'e ekli World özellikli Yapı Kredi kredi kartı ile yapılmalıdır. Kampanyadan Worldpuan kazanmak için https://yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard'a başvurabilir ve hızlıca kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 2 kez faydalanabilecek ve toplamda en fazla 60 TL Chippin ve 60 TL Worldpuan kazanabilecektir.

Kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra harcanabilecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalar da kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır

Alışveriş tutarı hesaplanırken yasaklı ürünler olan: alkollü içecek, tütün mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima (vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında hak kazanılan Worldpuan'lar 28 Nisan 2023 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan'ların son kullanma tarihi 29 Mayıs 2023'tür. Kullanılmayan 30 Mayıs 2023'te geri alınacaktır.

Kampanya ilk 20.000 faydalanma ile sınırlıdır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin, Yapı Kredi ve CarrefourSA kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: