Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarında toplam 40 TL Chİppİn ve 40 TL Worldpuan hedİye

Kampanya 01 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır ve www.carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarından Chippin ile farklı günlerde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ödemelerden anında 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyada "Hemen Katıl" butonuna tıklanarak ödeme World özellikli Yapı Kredi kredi kartı ile yapılırsa 300 TL ve üzeri ödemelerden anında 20 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Kampanyadan Worldpuan kazanmak için https://yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard'a başvurabilir ve hızlıca kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 2 kez faydalanabilecek ve toplamda en fazla 40 TL Worldpuan ve 40 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra harcanabilecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalar da kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Alışveriş tutarı hesaplanırken yasaklı ürünler olan: alkollü içecek, tütün mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima(vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.

Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında hak kazanılan Worldpuan'lar 4 Eylül 2022 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan'ların son kullanma tarihi 5 Ekim 2022'dir. Kullanılmayan 6 Ekim 2022'de geri alınacaktır.

Worldpuan kazanımı ilk 20.000 faydalanma ile sınırlıdır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin, Yapı Kredi ve CarrefourSA kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: