Yükleniyor...

Kampanya Detayları

OtoKonfor'da Ozon Dezenfeksİyon hİzmetİnde %40 İndİrİm ve %10 Chİppİn hedİye

Kampanya 27 Temmuz 2021 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında yukarıdaki "Kod Al" butonuna tıklayarak alınan kişiye özel kod ile OtoKonfor'da yapılan ödemelerde geçerlidir.

OtoKonfor mobil uygulamasını indirilerek, Ozon Dezenfeksiyon hizmeti için ödeme yapılacak sayfada yukarıda alınan kodun girilmesi durumunda %40 indirim uygulanacak ve ödemenin tamamlandığı indirimli tutar üzerinden %10 Chippin kazanımı sağlanacaktır.

Kampanyadan %40 indirim ve %10 Chippin kazanımı sağlanabilmesi için alınan kodun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler ödeme yapıldıktan sonra 15 (on beş) iş günü içerisinde kullanıcının hesabına tanımlanacaktır.
Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Bir otomobilin yaşam döngüsü içerisinde ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri karşılamak kurulan OtoKonfor; bakım, arıza ve hasar onarımı, alım-satım, vale, çilingir, lastik-cam değişimi, muayene, trafik cezaları, vergi ödemesi, OGS-HGS takibi gibi 50'ye yakın hizmetin uygulama üzerinden alınabilmesi için geliştirilmiştir.

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanya sadece İstanbul'da geçerlidir.
Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.
Hizmet alımında Otokonfor üyelik koşulları geçerlidir.
Bu kampanya farklı herhangi bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Chippin sorumlu değildir.

Kampanya ya da Otokonfor hakkında bilgi, öneri ve şikayet taleplerinizi info@otokonfor.com'a e-mail gönderebilir veya 444 0566 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iletebilirsiniz.

Chippin ve OtoKonfor kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 31.01.2022