Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Zaxe 3D yazıcı ödemelerİnİ YKB Leasİng İle yap 300 TL İndİrİm ve %1 Chİppİn kazan

Tasarımlarınızı hızlıca deneyimlemenin hazzını yaşayın. Basın, deneyin ve geliştirin. Kesintisiz ve sorunsuz üretimi ile Zaxe 3D yazıcıları en büyük yardımcınız olacak.

Zaxe 3D yazıcıları ile kırılan parçalarının onarımını, eğlenceli nesneleri ve küçük sanat eserlerinizi yaratabilirsiniz! 1 milyondan fazla modeli tek tık ile evinize getirin. Sorun, zahmetsiz ve hızlı.

Kampanya 30 Ocak - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında YKBLZAXE kodu ile YKB Leasing üzerinden Zaxe'de yapılan ödemelerde geçerlidir. Kod ile yapılan ödemelerde Chippin'e özel 300 TL indirim uygulanacak ve %1 Chippin kazanılacaktır.

İndirimden faydalanılabilmesi için alınan kodun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir. Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanılmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

%1 Chippin kazanılabilmesi için alınan kodun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir. %1 Chippin kazanımı ürün için ödenen son fiyat üzerinden hesaplanacaktır. Kazanılan Chippinler ödeme yapıldıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde kullanıcının hesabına tanımlanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

YKB Leasing detaylı tanıtımı için: https://chippin.com/world_lease.pdf

Chippin, YKB Leaisng ve Zaxe kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar

info@zaxe.com adresine mail atarak veya 0531 262 34 99 telefonunu arayarak detaylı bilgi alınabilmektedir.