Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
ProLucky Scooter Chİppİn'e özel 29.000 TL yerİne 10.500 TL, Chİppİn Market'te geçerlİ 600 TL İndİrİm kodu hedİye

Kampanya 22 Temmuz - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında "CPNSCT2022" kodu ile www.goldmasterhome.com internet sitesinden alınacak ProLucky Scooter (katlanabilir, seleli, süspansiyonlu ve oturaklı elektrikli scooter) ödemelerinde geçerlidir.

"CPNSCT2022" kodu ile yapılan ProLucky Scooter ürününe 29.000 TL yerine 10.500 TL ödenecek ve Chippin Market'te geçerli 600 TL indirim kuponu kazanılacaktır. Kargo hizmeti ücretsiz olacaktır.

600 TL indirim kuponu kazanılabilmesi için "CPNSCT2022" kodunun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir.

Kampanyaya uygun alışveriş yapan kullanıcılara Chippin Market'te geçerli 600 TL indirim kodu Ağustos ayının ilk 7 (yedi) iş günü içerisinde Chippin üyeliğinde kullanılan cep telefonuna SMS ile gönderilecektir. Kampanya kapsamında alışverişi olan kullanıcının Chippin Market teslim alanı dışında olması durumunda 600 TL Chippin Market indirim kuponu yerine diğer Chippin noktalrında kullanabileceği 600 TL değerinde Chippin yüklemesi yapılacaktır. 600 TL değerinde Chippin Ağustos ayının ilk 7 (yedi) iş günü içerisinde yüklenecektir.

Ürün linki; https://goldmasterhome.com/index.php?route=product/product&path=405&product_id=3983

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.
Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

İlgili ürün stoklarla sınırlıdır.

Chippin ve GoldMaster Home kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.