Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Arçelİk'te toplam 500 TL Chİppİn'e ek World Mobİl'e özel 1.500 TL Opet Puan kazan

Chippin kazanım kampanyası 01 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Arçelik'te Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Arçelik'te Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 15.000 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Arçelik ve Beko kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir, ek kampanyadan en fazla 50 TL değerinde Chippin kazanabilir.

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Arçelik mağazalarından Yapı Kredi Bireysel Worldcard ile 15 Ağustos - 31 Ağustos 2022 arasında tek seferde yapılan 10.000 TL - 20.000 TL arası işlemlerde 500 TL, 20.000 - 30.000 TL arası işlemlerden 1.000 TL, 30.000 ve üzeri işlemlerden de 1500 TL değerinde OPET PUAN kazanılabilecektir.

Opet Puan kazanım kampanyasından faydalanabilmek için World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyadan "Hemen Katıl" butonuna tıklanarak katılım sağlanması ve ödeme işleminin Chippin'e eklenen World kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Katılım yapmayan kullanıcılar işlemini tamamlasa bile Opet Puan kazanamayacaktır.

Bir kişi kampanya boyunca en fazla 1500 TL Opet PUAN kazanabilmektedir.

Kazanılan Opet Puan'lar World üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında harcanabilecektir.

Hak kazanılan Opet Puan'lar 4 Eylül 2022 tarihinde yüklenecektir. Opet Puan'ların son kullanım tarihi 05 Ekim 2022 olup, kullanılmayan Opet Puan'lar 06 Ekim 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya Vakıfbank Worldcard'lar, Albaraka Worldcard'lar, Anadolubank Worldcard'lar ve Yapı Kredi World Business Worldcardard, Banka kartları dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kullanıcının Arçelik alışverişine ilişkin faturasındaki isim ile Chippin kullanıcısının aynı kişi olması gerekmektedir. Chippin üyeliğinin bireysel alışverişler için kullanıldığını teyit amacıyla kullanıcıdan alışverişe ilişkin fatura ibrazı isteyebilecektir.

Kullanıcılar bir takvim yılı içerisinde Arçelik ve Beko'da yapacakları ödemelerde toplamda 1.000 TL'ye kadar Chippin kazanacaklardır. Bu şekilde belirlenen faydanın aşılması durumunda kullanıcıdan işleme dair fatura ibrazı isteyerek işlemin kullanıcıya ait olduğunu kontrol edebilecektir. Faturanın ibrazı üzerine Şirket belirlenmiş olan sınırın üzerinde Chippin kazandırma konusunda karar verecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin, Arçelik, Yapı Kredi ve Opet kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: