Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Opet'te arabadan İnmeden Chİppİn'le mobİl öde

Chippin "Diğer" menüsünden "Opet Mobil Ödeme"ye tıklanıp plaka eklendiğinde Opet istasyonlarında Chippin ile mobil ödeme yapılabilecektir. Mobil ödemenin başlatılabilmesi için istasyona gitmeden önce plakanın eklenmesi, gidildiğinde pompa görevlisine Chippin ile mobil ödeme yapılacağı söylenerek dolum işleminin başlatılması gerekmektedir. Dolum başlatılırken ve bittiğinde Chippin'de çıkan ekranlardan veya gelen bildirimlerden onay verilecek ve en son ödeme Chippin'e ekli kartlardan biri seçilerek tamamlanacaktır.

Plaka eklenirken kredi kartının da eklenmiş ve hazırlanmış olması, istasyonda mobil ödeme yaparken zaman kazandıracak, ödeme işlemi daha hızlı bir şekilde tamamlanabilecektir.

Opet Yakıt Puanlar Mobil Ödeme ile yapılan alışverişlerde kullanılmamaktadır. Mobil ödeme işlemi aktif pos kurulumu olan bayilerde geçerlidir.

Opet'in güncel kampanya ve yönlendirmeleri için Kampanyalar sayfasına bakabilirsin.

Opet'te Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde Chippin harcaması yapılamayacak sadece uygulamaya eklenen kredi kartları ile ödeme işlemi yapılabilecektir. Chippin ile ödeme yapmak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Opet kampanyayı değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.


  • Geçerli Noktalar: