Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Xİaomİ ürünlerİ en uygun fİyata damlaİrem.com'da

www.damlairemle.com 'da her ödemende %2'ye ek 20 TL Chippin kazan.
Kampanya 13 Nisan - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında www.damlairemle.com adresinde Chippin ile yapılan 500 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir.

www.damlairemle.com adresinde her ödemede kazanılan %2 Chippin'e ek, kampanya döneminde tek seferde yapılan ilk 500 TL ve üzeri ödemelerde anında 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Ayrıca World özellikli Yapı Kredi kredi kartlarına özel 12 taksit imkanı bulunmaktadır.

Sadece World özellikli Yapı Kredi kredi kartlarına taksit yapılabilmektedir.

Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 35 (otuz beş) gün sonra kullanılabilecektir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ile ödeme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmelisin:
- www.damlairemle.com adresinden satın almak istediğin ürün/ürünleri sepetine ekledikten sonra web sitesinde yer alan Whatsapp hattı üzerinden Chippin ile ödeme yapmak istediğini belirtmelisin
ve telefonundan Chippin uygulamasını açmalısın.
- Uygulamadan "Ödeme Yap"a basmalı ve ekranda yer alan Chippin numaranı web sitesinde yer alan Whatsapp hattı üzerinden iletmelisin.
- Sayfadan ayrılmadan telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. İşlemin tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

www.damlairemle.com Xiaomi yetkili bayisidir. Akıllı yaşam, giyilebilir teknoloji, kulaklık & ses, kamera & görüntü, bilgisayar bileşenleri, aksesuarlar & spor ve yedek parça kategorilerinde ürünler mevcuttur.

Chippin ve www.damlairemle.com değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede: % 2
  • Toplam: 20 TL
  • Son Katılım Tarihi: 30.06.2021

SANA ÖZEL MARKALAR