Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

100 TL ve üzerİ ödemende 20 TL, toplamda 100 TL Chİppİn kazan

Kampanya 1 - 30 Nisan 2019 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri ödemelerde anında 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 5 defa faydalanabilecek ve toplamda 100 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Örnek; aynı günde yapılan 2 farklı 100 TL ve üzeri ödemeden sadece 1 defa 20 TL Chippin, 2 farklı günde yapılan 100 TL ve üzeri ödemeden ise 2 defa 20 TL Chippin kazanılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler ertesi günden itibaren yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir.

Kampanya 15.000 adet 20 TL Chippin yüklendiğinde sona erecek olup kampanya bitiş tarihinden önce bu adete ulaşıldığında yayından kaldırılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kağıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanya tüm CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılacak alışverişlerde, hızlı kasalarda ve Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecektir ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Toplam: 20 TL
  • Son Katılım Tarihi: 30.04.2019
  • Geçerli Noktalar: