Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

CarrefourSA Nİlüfer'de yenİlendİ, Lezzet Arası Restoranıyla alışverİş lezzetlendİ

5-31 Mart arasında CarrefourSA marketlerden CarrefourSA Kart'ın ile tek seferde yapacağın ilk 150 TL alışverişinde 50 TL veya ilk 300 TL alışverişinde 100 TL indirim çeki hediye!

Kampanya döneminde yapacağın ilk alışveriş, kazanacağın indirimi belirleyecektir.
İlk alışverişin 150 TL - 300 TL arasında olursa 50 TL indirim, 300 TL ve üzeri olursa 100 TL indirim çeki kazanabilirsin. Kampanya dahilinde Chippin ile de ödeme yapabilirsin.
İndirim çekini farklı günde yapacağın 150 TL üzeri alışverişinde kullanabilirsin.

Kampanya Kuralları:
Kampanyaya katılmak için ilk 150 TL ve üzeri alışverişten sonra CarrefourSA karta bağlı cep telefonundan 4604'e "KAZAN" yazıp SMS atılması gerekmektedir.
SMS atılan cep telefon numarasına bir sonraki alışverişte kullanılacak indirim miktarı ve indirim çekinin kodu SMS ile iletilecektir.
Kampanya süresince yapılacak ilk 150-300 TL'lik alışverişe 50 TL, 300 TL ve üzeri alışverişe 100 TL indirim şifresi verilecektir.
İndirim çeki en erken ilk alışverişten sonraki gün, en geç 10 Nisan 2019 tarihinde CarrefourSA kart ile yapılacak en az 150 TL'lik alışverişte kullanılabilir.
Kampanya katılım talebinde bulunulan cep telefonu CarrefourSA sisteminde kayıtlı değilse, ilk alışverişte kullanılan CarrefourSA Kart'ı ile üyelik süreci başlatılıp, cep telefon numarasının CarrefourSA sistemine kaydettirilmesi gerekmektedir.
Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.
Toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yüklemeleri, kuyum, oto lastiği, fotokopi kağıdı, cep telefonu ve alışveriş poşeti alışverişleri dikkate alınmayacaktır.
Kampanya www.carrefoursa.com 'da ve Fiba kredisi ile yapılan ödemelerde geçerli değildir.
Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal çek/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.

Detaylı bilgiye https://www.carrefoursa.com/tr/kazan adresinden ulaşılabilir.


  • Son Katılım Tarihi: 31.03.2019
  • Geçerli Noktalar: