Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Prolucky Scooter Chİppİn'e Özel 29.000 TL Yerİne 9,900 TL, Chİppİn Market'te Geçerlİ 400 TL İndİrİm Kodu Hedİye

Kampanya 01 Ekim 2022 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında "CPNSCT2022" kodu ile www.goldmasterhome.com internet sitesinden alınacak ProLucky Scooter (katlanabilir, seleli, süspansiyonlu ve oturaklı elektrikli scooter) ödemelerinde geçerlidir.

"CPNSCT2022" kodu ile yapılan ProLucky Scooter ürününe 29.000 TL yerine 9.900 TL ödenecek ve Chippin Market'te geçerli 400 TL indirim kuponu kazanılacaktır. Kargo hizmeti ücretsiz olacaktır.
400 TL indirim kuponu kazanılabilmesi için "CPNSCT2022" kodunun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir.

Kampanyaya uygun alışveriş yapan kullanıcılara Chippin Market'te geçerli 400 TL indirim kodu alışverişi takip eden ayın ilk 7 (yedi) iş günü içerisinde bildirim ve/veya SMS olarak gönderilecektir. Kampanya kapsamında alışverişi olan kullanıcının Chippin Market teslim alanı dışında olması ya da talep etmesi durumunda 400 TL Chippin Market indirim kuponu yerine diğer Chippin noktalarında kullanabileceği 400 TL değerinde Chippin yüklemesi yapılacaktır. 400 TL değerinde Chippin alışverişi takip eden ayın ilk 7 (yedi) iş günü içerisinde yüklenecektir.

Ürün linki; https://goldmasterhome.com/index.php?route=product/category&path=405

Ödeme Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

İlgili ürün stoklarla sınırlıdır.

Chippin ve GoldMaster Home kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.