Yükleniyor...

Kampanya Detayları

OtoKonfor'da 3 aylık Otomobİl Kİşİsel Asİstan hİzmetİ hedİye

Kampanya 27 Temmuz - 30 Kasım 2021 tarihleri arasında yukarıdaki "Kod Al" butonuna tıklayarak alınan kişiye özel kod ile OtoKonfor'da yapılan ödemelerde geçerlidir.

OtoKonfor mobil uygulamasını indirilerek, Otomobil Kişisel Asistan hizmeti için ödeme yapılacak sayfada yukarıda alınan kodun girilmesi durumunda 40,50 TL değerindeki 3 aylık Otomobil Kişisel Asistan hizmeti hediye olacaktır.

3 aylık hizmetin hediye olması için alınan kodun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Bir otomobilin yaşam döngüsü içerisinde ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri karşılamak kurulan OtoKonfor; bakım, arıza ve hasar onarımı, alım-satım, vale, çilingir, lastik-cam değişimi, muayene, trafik cezaları, vergi ödemesi, OGS-HGS takibi gibi 50'ye yakın hizmetin uygulama üzerinden alınabilmesi için geliştirilmiştir.

Kişisel Asistan Hizmeti, sana özel atanan müşteri temsilcisini 7 gün 24 saat arayarak OtoKonfor'un tüm hizmetlerinden, uygulama üzerinden talep girişine gerek kalmadan yararlanmanı sağlar. Bu hizmet, bireysel olarak kurumsal hizmetlerde olduğu gibi konfor ve servis işlemleri için çözüm uzmanları tarafından yönlendirme ve yönetim hizmeti alınan bir asistanlık hizmetidir.

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanya sadece İstanbul'da geçerlidir.
Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.
Hizmet alımında Otokonfor üyelik koşulları geçerlidir.
Bu kampanya farklı herhangi bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Chippin sorumlu değildir.

Kampanya ya da Otokonfor hakkında bilgi, öneri ve şikayet taleplerinizi info@otokonfor.com'a e-mail gönderebilir veya 444 0566 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iletebilirsiniz.

Chippin ve OtoKonfor kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 30.11.2021