Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Twİst'te %50 İndİrİme ek 150 Chİppİn kazan

Chippin kazanım kampanyası 01 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Twist mağazalarında Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Twist mağazalarında tüm kampanya ve indirimlere ek Chippin ile yapılan her ödemede %2 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 500 - 749 TL arası ödemelerde 90 TL toplam 100 TL değerinde Chippin, 750 TL ve üzeri ödemelerde 135 TL toplam 150 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

29 Haziran ? 31 Ağustos tarihleri arasında Twist Card ile yapılan alışverişlerde İlkbahar yaz SS22 sezonunda %50 indirim uygulanacaktır.

İndirim kampanyası kapsamında sağlanacak olan indirim ve detaylarının sorumluluğu Twist'e aittir. İndirim kampanyasından Chippin sorumlu değildir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa ve yaptığı ilk ödemesinden faydalanabilir.
Kampanya dahilinde yapılan ödemelerden kazanılan ek Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılacak ve harcanabilecektir.

Alınan ürünler için iptal ve/veya iade işlemleri ürünün alındığı mağazadan yapılabilmekte, farklı şubelerden işlem yapılamamaktadır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Twist kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: